MRU atstovės gimnazijoje

Šiandien gimnazijoje viešėjo MRU profesorė Kristina Schimmels iš Amerikos, Oklahomos valstijos. Kristina savo linksmu požiūriu į gyvenimą ir amerikiečių-anglų kalba sužavėjo gimnazistus. Lektorė į Lietuvą prieš ketverius metus atvyko iš Kinijos, Džinano miesto. Mykolo Romerio universitete ji dėsto lingvistiką ir užsienio kalbų dėstymo metodus.

Kristina yra ne tik vokiečių, škotų ir anglų kilmės, bet turi ir indėnų kraujo. Priklauso čoktų genčiai ir turi Amerikoje išduotą kortelę, kuri liudija, kad ji yra Amerikos indėnų palikuonė. Kai buvo Amerikoje, lektorė gyveno žemėje, kuri priklauso šiai genčiai. Profesorė K.Schimmels papasakojo daug įdomių dalykų apie Amerikos indėnus ir reikšmingesnius istorinius įvykius.

Kartu su profesore atvyko dvi studentės: lietuvė Paulina ir Rita iš Izraelio. Studentės papasakojo apie savo studijas MRU ir pakvietė mūsų gimnazijos mokinius prisijungti prie šio universiteto studentų.