Motyvaciniai programavimo užsiėmimai gimnazijoje

Spalio 15 d. skaitmeninių įgūdžių mokykla VšĮ „Turing School“, vykdydama projektą „Prisijungusi Lietuva“, virtualioje aplinkoje „Zoom“ gimnazijos 2–4 klasių mokiniams organizavo motyvacinius programavimo užsiėmimus „Dirbtinis intelektas. Nuo BMW iki Beyonce“ ir „Kibernetinis saugumas – ar įmanoma nulaužti Lietuvą per 10 min.?“

Profesionalus IT rinkos lektorius Kęstutis Mačiulaitis papasakojo apie programavimo aktualumą šiomis dienomis. Sužinojome be galo daug apie dirbtinį intelektą, programavimo svarbą ateityje, technines naujoves. Buvo įdomu pasvarstyti, ar  dirbtinis intelektas pralenks žmogiškąjį, kaip jis kuriamas ir kur naudojamas. Kęstutis pateikė keletą pavyzdžių ir patarimų, kaip galima apsaugoti save internetinėje erdvėje. Užsiėmimai buvo ne tik naudingi, bet ir įdomūs, nes žiūrėjome trumpus vaizdo siužetus anglų kalba ir dalyvavome viktorinoje.

M. Zambžickis, IV gimn. kl.

M. Dalgeda, III gimn. kl.