Mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 18 d. 10 val. gimnazijos stadione 1-3 klasių mokiniai rinkosi į mokslo metų pabaigos šventę.

Šiandien šventė kiekvienam mokiniui, atėjusiam į gimnaziją, prasidėjo pasisveikinimu su draugais, mokytojais po ilgo karantino laikotarpio. Gera matyti klasės draugus, mokytojus realiai, o ne nuotoliniu būdu, per įvairias platformas, gera išgirsti gyvą žodį. Tai sveikindama susirinkusius į šventę mokinius, mokytojus, tėvelius akcentavo ir gimnazijos direktorė Rima Razmienė. Ji pasidžiaugė ir tuo, kad mokslo metus labai gerai baigė nemažas procentas mokinių ir kartu su pavaduotoja ugdymui Daiva Jasiulioniene įteikė jiems padėkas. Birželio mėnesį vyko įvairios veiklos, kuriose aktyviai dalyvavo didelė dalis 1-3 klasių gimnazistų. Padėkas už šias veiklas bei dalyvavimą įvairiuose konkursuose, olimpiadose mokiniams įteikė klasių auklėtojai.

Visus metus gimnazijoje vykstančius renginius paįvairindavo choro pasirodymai. Paskutinę mokslo metų dieną, nepabūgę karštai svilinančios saulės, jie visus nudžiugino savo pasirodymu ir kartu atsisveikino su choro vadovu, muzikos mokytoju Kazimieru Pranskumi, kitąmet jau nebedirbsiančiu gimnazijoje. Tikėkimės, kad mokytojo suburtas darnus kolektyvas išliks ir kitais metais.

Konkurso „Olympis“, protmūšių, geriausios klasės rinkimų nugalėtojų apdovanojimai… Gera džiaugtis pasiekimais, laimėjimais, miela klausytis gražių žodžių, kurie buvo ištarti mokytojams, priėmusiems ir įveikusiems nuotolinio mokymo iššūkį. Labai malonu, kad juos taria ne tik mokiniai, bet ir tėvai – atitrūkusi nuo svarbių darbų Gimnazijos tarybos tėvų atstovė Nijolė Paškonienė sveikino ir mokinius, ir mokytojus, linkėjo gražios vasaros ir jau ne pirmą kartą tarė padėkos žodžius.

Dėkojame gimnazijos direktorei Rimai Razmienei, pavaduotojai ugdymui Daivai Jasiulionienei, Mokinių tarybos atstovams, muzikos mokytojui Kazimierui Pranskui, renginio vedėjai Dagnei Maslianikaitei ir visiems kitiems, prisidėjusiems prie šios netradicinės šventė organizavimo. Gera vėl susitikti, pabendrauti neformalioje aplinkoje, pajusti, kaip kaitriai kepina saulutė, nes vasara jau prasidėjo. O dabar prasidėjo ir atostogos. Gerų įspūdžių, kaitrios saulės, gaivaus vėjo ir lauksime visų sugrižtančių į gimnaziją jau rudenį.

Daugiau šventės akimirkų, užfiksuotų mokytojo V. Cicėno, rasite čia