Mokslo ir žinių šventė gimnazijoje

Šiais metais Mokslo ir žinių diena gimnazijoje buvo minima kitaip. 1–3 gimnazijos klasių mokiniai  atskiruose kabinetuose susitiko su klasių auklėtojais, kur vyko šventinės pamokos, buvo aptarti saugumo ir kiti svarbūs klausimai.

Abiturientai po šventinės pamokos rinkosi gimnazijos kiemelyje pasikalbėti apie tai, ką jie šiandien, eidami į mokyklą, jautė, apie ką svajoja, ko tikisi iš šių mokslo metų. Abiturientų pasveikinti atvyko Švenčionių rajono vicemerė Violeta Čepukova, miesto seniūnė Ina Sinienė, Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys Rokas Zabiela. Rugsėjo 1-osios pašnekesių vedėja, gimnazijos pavaduotoja ugdymui Daiva Jasiulionienė linkėjo abiturientams sėkmės ir džiaugėsi, jog pavyko visiems susitikti jaukioje aplinkoje, gimnazijos direktorė Rima Razmienė drąsino moksleivius, akcentavo, jog čia yra vieta, kur jie laukiami ir mylimi, klasių auklėtojos Laima Juodagalvienė ir Ona Orechovienė skatino atkakliai siekti užsibrėžto tikslo, nesidairyti į šalis.

Malonu, jog kalbėjo ir mokiniai, ir tėveliai, nejutome baimės, įtampos. Gera vėl visiems susitikti ir matyti spindinčias jaunų žmonių akis, klausytis gražių žodžių. Su Rugsėjo 1-ąja!