Mokslo ir žinių šventė gimnazijoje

Su lietaus lašeliais, saulės spindulėliais, stipresniais vėjo gūsiais atkeliavo ruduo, o su juo ir gražiausia šio metų laiko šventė – Mokslo ir žinių diena. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos abiturientai ir pirmokėliai rinkosi kiemelyje, kur juos sutiko ir pasveikino auklėtojai, mokytojai, gimnazijos vadovybė, svečiai. Pirmieji nedrąsūs pirmokėlių žodžiai, tvirtai skambantis abiturientų padrąsinimas – akimirkos, kurios išliks visam gyvenimui atmintyje. Įsikibę į dvyliktokų rankas pirmokėliai buvo palydėti į savo klases gimnazijos pastate Lentupio g. 32. Čia ir prasidės jų kelias į mokslo šalį. Sugrįžę abiturientai, kitų klasių mokiniai rinkosi klasėse į pirmąją šventinę šių mokslo metų pamoką. Kaip gera būti kartu, pasveikinti klasės draugą, mokytoją, nors tai darome ir prisidengę veidus kaukėmis. Tikėkimės, kad tai galėsime daryti visus mokslo metus.

Mokslo ir žinių dienos šventės akimirkos puikiai užfiksuotos mokytojo V. Cicėno. Jas galite peržiūrėti čia.

P. S. Jeigu nenorite, kad jūsų atvaizdas būtų publikuojamas svetainėje, kreipkitės į administratorių.