Mokslo ir žinių dienos šventė

Rugsėjo 1-osios rytas nepalieka abejingų – stipriau plakančiomis širdimis jį pasitinka tie, kurie pirmąkart peržengs mokyklos slenkstį, ir tie, kuriems šie metai jau paskutiniai, rūpesčio, nerimo, džiaugsmo drugeliai plevena tėvelių, mokytojų, mokinių akyse. Tiek juoko, šypsenų, jaunatviškos energijos vienoje vietoje ir kaip gera būti kartu!

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija kaip ir visos ugdymo įstaigos šiandien paskelbė mokslo metų pradžią – čia vyko įspūdinga Mokslo ir žinių dienos šventė. Netrūko sveikinimų, linkėjimų, apsikabinimų sugrįžus po vasaros atostogų, o visus labiausiai nudžiugino naujas Rugsėjo 1-osios šventės akcentas – bendras visų šokis! Gimnazijoje šiais metai mokysis 79-oji abiturientų laida – 61 abiturientui tai paskutiniai mokslo metai, o 74-iems pirmokams – mokslų pradžia!

Visiems linkime gražaus, pagarbaus bendravimo ir sėkmingų mokslo metų!

Daugiau šventės akimirkų, užfiksuotų mokytojo Virgilijaus Cicėno, galite rasti čia.

Bendrą šokį, filmuotą Virgilijaus Cicėno, galite peržiūrėti čia.