Laisvės gynimo 30-ųjų metinių minėjimas

2021 m. sausio 13 d. Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijoje kaip ir visoje Lietuvoje bus minimos Laisvės gynimo 30-osios metinės. Šio jubiliejaus minėjimas dėl pandemijos vyks virtualioje erdvėje.

• Minint prieš trisdešimt metų iškovotą pilietinę pergalę prieš agresorių, šių metų sausio 13 d. lygiai 8 val. ryto visoje Lietuvoje languose dešimčiai minučių bus uždegamos žvakutės. Kviečiame visus prisijungti prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“ ir uždegti savo namų languose atminties žvakutes.
  • 9.40 val. prisiminsime Sausio 13-osios įvykius ir pagerbsime žuvusius už mūsų visų laisvę (judriosios pertraukos laikas ir Zoom prisijungimo nuoroda).
  • 10.45 val. vyks jubiliejinis Sausio 13-osios minėjimas klasėse (kartu su savo auklėtojais mokiniai stebės mokinių ir istorijos mokytojų parengtą įrašą apie Sausio 13-osios įvykius, jungiamės klasės valandėlių Zoom nuorodomis).