Kviečiame į Mokslo ir žinių dienos šventę!

Kaitrūs saulės spinduliai dar vilioja laiką praleisti prie vandens telkinių, atsigaivinti jau spėjusiame šiek tiek atvėsti vandenyje, bet kalendorius nemeluoja – artėja Rugsėjo 1-oji. Kviečiame Mokslo ir žinių dieną švęsti kartu!

9 val. Šv. Mišios Švenčionių Visų Šventųjų bažnyčioje.

10 val. šventės pradžia 5–8, I–IV gimnazijos klasių ir pradinės mokyklos 1-ų klasių mokiniams (gimnazijos pastato, esančio Adutiškio g. 18, stadione).

10 val. pradinės mokyklos 2–4 klasių mokiniams vyksta klasės valandėlės (gimnazijos pastato, esančio Lentupio g. 32, kabinetuose).

11 val. pirmokų ir dvyliktokų bei jų klasių vadovų eisena Švenčionių miesto gatvėmis (einame į gimnazijos pastatą, esantį Lentupio g. 32).

11 val. 5–8 ir I–III klasių mokiniams vyksta klasių valandėlės (gimnazijos pastato, esančio Adutiškio g. 18, kabinetuose).

11.15 val. šventės pradžia visiems pradinių klasių mokiniams (2–4 ir PUG klasių mokiniai rikiuojasi prie pagrindinio mokyklos pastato Lentupio g. 32 ir pasitinka eisenos dalyvius).

P. S. Mokiniai iš Adutiškio bus pavežami specialaus reiso autobusu, kuris 8. 00 val. visų lauks Adutiškio miestelio centro aikštėje.