Krikštynos „Squid game“ stiliumi

Gimnazijos pirmųjų klasių mokinių krikštynos jau tapo gražia tradicija. Kiekvienais metais pasirenkama vis kita tema, o šiemet mes, antrųjų klasių gimnazistai, visus nustebinome neįprastai pavadinę renginį „Krikštynos Squid game stiliumi“. „Netflix“ eksperimentinė drama „Squid game“ (liet. „Kalmaro žaidimas“) jau spėjo sužavėti visą pasaulį. Skelbiama, kad tai yra žiūrimiausias visų laikų „Netflix“ serialas, kuris ir paskatino mus susieti su juo gimnazistų krikštynas.

Rugsėjo 16 d. gimnazistų pirmokų laukė daug išbandymų: pagrobimas iš pamokų, penkių užduočių įveikimas įvairiose gimnazijos vietose, draugiškas darbas komandose bei taškų rinkimas. Išbandymų tikslas buvo vienas – nepasiduoti! Visas rungtis pirmokai įveikė puikiai! Po sunkių išbandymų oficialiai apibarstytiems „šventais gimnazijos miltais“ pirmokams buvo įteikti pažymėjimai, liudijantys, kad šie tapo pilnaverčiais gimnazijos mokiniais. Sveikiname pirmokus, siunčiame pačius gražiausius linkėjimus, o visa gimnazijos bendruomenė linki jiems sėkmės laikantis duotos priesaikos!

Šventės akimirkų, užfiksuotų IIb klasės mokinio Mantvydo Gimbickio, galite rasti čia.

Ernesta, IIb kl., Justina, IIc kl.