Kitoks LR Konstitucijos egzaminas

„Lietuvos Konstitucija – tai ne tik skambių ir gražių frazių rinkinys. Tai vertybė, grindžianti mūsų visų gyvenimą ir kurianti mūsų ateitį. Laikytis Konstitucijos privalo kiekvienas iš mūsų: valdžia – tarnauti žmonių gerovei, o žmonės – gerbti savo valstybę“ (Dalia Grybauskaitė)

Lapkričio 11 dieną dvidešimt aštuoni 7–8 klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos Konstitucijos žinių patikrinime – egzamine. Šiemet jis buvo kitoks – dėl koronaviruso grėsmės vyko virtualiai. Dalyviams buvo pateikta testo klausimų su keliais atsakymų variantais, iš kurių reikėjo pasirinkti vieną teisingą, ir vienas atviras klausimas. Egzamino laimėtojais bus pripažinti dalyviai, kurie pateiks daugiausiai teisingų atsakymų į uždaro tipo klausimus ir tiksliausiai ar kūrybiškiausiai atsakys į atvirą klausimą. Su dalyviais – laimėtojais bus susisiekta individualiai. Mūsų gimnazijos mokiniai buvo išradingi ir savo dalyvavimą egzamine patvirtino atsiųstomis nuotraukomis. Sėkmės jiems ir nekantriai laukiame rezultatų.

Istorijos mokytoja Ramunė Skripskaitė Li