Inovatyvi anglų kalbos pamoka Europos dienai paminėti

sdr

Šiuolaikinėje mokykloje išskirtinis dėmesys skiriamas mokomųjų dalykų integracijai. IT Scavenger porgramėlės dėka sukurta viktorina Europos dienai paminėti leido 1a,1b, 2a ir 3-iųjų gimnazijos klasių mokiniams daugiau sužinoti apie Antrojo pasaulinio karo įvykius bei patobulinti anglų kalbos įgūdžius. Kad mokiniai rastų teisingą atsakymą į anglų kalba pateiktus klausimus, programėlė ,,pateikė“ užuominas – tų laikų filmuotą dokumentinę medžiagą, nuotraukas, straipsnius. Nors šiam darbui buvo planuojama skirti tik vieną pamoką, bet mokinių pageidavimu atsakinėjimas į viktorinos klausimus buvo pratęstas. Siekiant diferencijuoti užduotis, namų darbui buvo galima išsirinkti straipsnį, knygą arba filmą apie Antrąjį pasaulinį karą ir anglų kalba  jį pristatyti klasės draugams.

cof

Anglų kalbos mokytoja S. Kraujalienė