Informacija Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniams ir jų tėvams

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, atsižvelgdama į epidemiologinę COVID-19 ligos plitimo situaciją, priėmė nutarimą, pagal kurį skelbiamas karantinas 12 šalies savivaldybių, tarp jų ir Švenčionių rajone.

Karantino režimo trukmė – nuo 2020 m. spalio 26 d. 00:00 val. iki 2020 m. lapkričio 9 d. 24:00 val. Remdamiesi Švenčionių rajono savivaldybės nutarimu, skelbiame informaciją, aktualią Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniams ir jų tėvams.

Ką svarbu žinoti pradinukams ir jų tėveliams?

Pradinio ugdymo mokiniai kitą savaitę atostogaus, o po to ugdymas bus organizuojamas kontaktiniu būdu, išskyrus atskiras klases, kuriose dėl nustatyto infekcijų plitimą ribojančio režimo ugdymo procesas bus organizuojamas nuotoliniu būdu. Taigi nuo lapkričio 3 d. pradinių klasių mokiniai laukiami gimnazijoje (išskyrus atskiras klases).

Informacija pagrindinio ir vidurinio ugdymo koncentrams

5–12 klases lankantys mokiniai taip pat kitą savaitę atostogaus, o nuo lapkričio 3 d. iki lapkričio 6 d. mokysis nuotoliniu ugdymo organizavimo būdu.

Kaip gimnazijoje bus organizuojamas ugdymas pasibaigus karantino laikotarpiui, pranešime vėliau elektroniniame dienyne, gimnazijos svetainėje, socialiniame tinkle „Facebook“.  Mokiniams linkime ramių atostogų, visus raginame atkreipti dėmesį į gydytojų, valstybės vadovų kvietimą susitelkti, nedalyvauti susibūrimuose, saugoti savo ir artimųjų sveikatą. Tik būdami sveiki galėsime įgyvendinti visas savo svajones ir būti laimingi.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos administracija