Gimnazijos gimtadienis virtualioje erdvėje

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos gimtadienį šventėme virtualioje erdvėje. „Nors šiai mokymo įstaigai jau 102-eji metai, bet ji yra labai jauna ir nuolat gražėja, – džiaugėsi gimnazijos direktorė Rima Razmienė, sveikindama visus šia proga, – o po karantino sugrįžusius mokinius ir mokytojus ji pasitiks dar gražesnė.“ Gimnazijos prezidentė Dagnė Maslianikaitė visiems pristatė gimnazijos istoriją, o 2b klasės mokinys Mantas Palažija pasveikino gimtadienio proga ir pakvietė pažiūrėti Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos 100 metų jubiliejaus proga sukurtą filmą. Gimtadienį reikia švęsti linksmai, tad renginį baigėme kartu mokydamiesi šokio judesių.

Gimnazija nėra vien pastatas, tai žmonės, kurie čia yra dabar, buvo anksčiau ir dar bus ateityje. Dėl to gimnazijos gimtadienio dieną socialiniame tinkle „Facebook“ pradėtos demonstruoti nuotraukos, kad visi pamatytų, kokia turtinga mūsų gimnazija, kiek daug puikių kartų ji išleido į gyvenimą. Didelio susidomėjimo sulaukusios nuotraukos daugeliui priminė tuos laikus, kai čia mokėsi, svajojo, kūrė, mylėjo, dirbo, sportavo… Mylime savo gimnaziją ir linkime jai visuomet išlikti jaunai, ugdyti veržlias, kūrybiškas asmenybes kaip ir anksčiau.