Dėkojame už sveikinimus

Daug gražių žodžių pasakyta šiandien mokytojams – juk spalio 5-oji – Mokytojų diena. Nors dabar turime būti atsargūs, vengti susibūrimų, nešvęsti, džiaugiamės tuo, kad tie, kurie nori pasveikinti, randa būdų tai padaryti. Dėkojame Švenčionių rajono savivaldybės merui Rimantui Klipčiui, mero pavaduotojai Violetai Čepukovai, mero patarėjai Teresai Sansevičienei, atvykusiems pasveikinti mokytojų ir įteikusiems Metų mokytojo nominaciją fizikos mokytojai metodininkei Daivai Jasiulionienei, padėkas gimnazijos direktorei Rimai Razmienei, mokytojoms Linai Grybauskienei, Dianai Galatiltienei, Svetlanai Kraujalienei, Aušrai Paulauskaitei, Aldutei Sližauskienei, Vilmai Subačienei, Danutai Voitechovič. Ačiū gerbiamiems svečiams ir už saldžias dovanas – kokia gi šventė be skanių tortų?

Kiekvienas mokytojas šiandien sulaukė ir nuoširdžių Mokinių tarybos, abiturientų sveikinimų. Ar gali būti kas nors gražiau už mokinio ištartus padėkos žodžius, mažytę saldžią staigmeną? Jau vakar mokiniai į virtualią erdvę įkėlė pačių sukurtą sveikinimą mokytojams. Klausantis dainų, ištartų žodžių, negalima nesijaudinti – kiek daug juose įdėta meilės, pagarbos ir dėkingumo. Ačiū jums už tai, kad šiandien galėjome džiaugtis, kad mūsų širdyse sukūrėte šventę.