Dėkojame abiturientams, jų tėveliams

Vienas žymus prancūzų mąstytojas sakė: „Kad atsikratyčiau įkyrių, nepakeliamų minčių, pakanka imtis skaitymo; jis tuoj pat užvaldo dėmesį ir nuveja tas mintis šalin.“ Knygos, skaitymo reikšmę akcentavo ir  mūsų tautos poetu vadinamas Justinas Marcinkevičius: „Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais?“ Knyga buvo ir bus vertinama, todėl labai džiaugiamės, kad mūsų abiturientai, jų tėveliai šiais metais gimnazijos bendruomenei dovanojo knygų, kurių labai reikia ne tik mokiniams, besiruošiantiems lietuvių kalbos egzaminui, bet ir tiems, kurie nori iš niūrios kasdienybės persikelti į kitą pasaulį, paslaptingą, įdomų, dar nepatirtą, pamiršti nuoskaudas ar ko nors pasimokyti.

Nuoširdžiai dėkojame abiturientams, jų tėveliams už tokią taurią dovaną, kuria džiaugsis ateinančios kartos.

Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos direktorė Rima Razmienė